How To Fill Rust Holes With Bondo

Posted on Dibaca: 124 Kali

How To Fill Rust Holes With Bondo – زنگ زدگی یکی از مشکلات وحشتناکی است که صاحبان وسایل نقلیه قدیمی یا خودروهایی که در شرایط شور رانندگی می کنند با آن مواجه هستند. اغلب در مناطقی که رطوبت را به دام می‌اندازند، مانند پشت پانل‌های یک چهارم و زیر شیشه‌های جلو، علائم قابل مشاهده زنگ زدگی شامل رنگ حباب و پوسته پوسته شدن قهوه‌ای است.

خوشبختانه، این مناطق را می توان در یک فروشگاه تخصصی پانل یا مرکز ترمیم تعمیر کرد. این به عنوان تعمیر زنگ شناخته می شود و معمولاً شامل برداشتن رنگ و تزئینات از ناحیه آسیب دیده و جایگزینی فلزی است که پوسیده شده است، قبل از رنگ آمیزی مجدد منطقه برای بازگرداندن آن به مشخصات کارخانه.

How To Fill Rust Holes With Bondo

How To Fill Rust Holes With Bondo

زنگ می تواند به اشکال مختلف ظاهر شود. نشانه اصلی تشکیل زنگ زدگی رنگ است. این به دلیل رطوبت زیر پانل فلزی است که نمی تواند فرار کند، که باعث خستگی فلز و شروع به تشکیل زنگ می شود. تراشه های سنگی که تا فلز زیر رنگ قرار دارند نیز می توانند باعث ایجاد لکه های کوچک زنگ زدگی در سطح خودرو شوند.

Help With Rust Hole Repair On Rocker Panel

اگر به وضوح می توانید زنگ زدگی را در وسیله نقلیه خود مشاهده کنید، وقت آن رسیده است که آن را توسط یک تعمیرکار حرفه ای و زنگ زدگی بررسی کنید. در برخی موارد، اگر زنگ زدگی روی آن جا افتاده باشد یا زیاد باشد، ممکن است تعمیر خودرو مقرون به صرفه نباشد و جایگزینی گزینه بهتری باشد.

به محض مشاهده زنگ زدگی، تعمیرات زنگ زدگی ضروری است. زنگ‌زدگی قابل مشاهده می‌تواند به این معنی باشد که قسمت‌های دور از دید خودروی شما را گرفته است و ممکن است بدتر از قسمتی باشد که می‌توانید ببینید. زنگ زدگی همچنین می تواند بر یکپارچگی ساختاری وسیله نقلیه شما تأثیر بگذارد، به این معنی که ممکن است در صورت تصادف از شما محافظت نکند.

نحوه ترمیم زنگ بستگی به محل زنگ زدگی دارد و اینکه فلز چقدر در برابر زنگ زدگی تسلیم شده است. در مورد زنگ زدگی سطح زیر وسیله نقلیه، ممکن است با یک چرخ سیمی یا برس و مبدل زنگ تمیز شود تا اکسیداسیون را از بین ببرد و از تشکیل زنگ بیشتر جلوگیری کند.

اگر زنگ به داخل وسیله نقلیه نفوذ کرده باشد، قبل از اینکه زنگ زدگی انجام شود و فلز جدید در محل جوش داده شود، باید فلز آسیب دیده را از خودرو جدا کرد، اغلب از خودرو جدا شود. بسته به جایی که زنگ زدگی در آن قرار دارد، ممکن است لازم باشد شیشه جلو یا اجزای دیگر از خودرو جدا شوند تا امکان دسترسی به منطقه آسیب دیده فراهم شود.

How To Fix Rust On A Car

هزینه تعمیرات زنگ‌زدگی می‌تواند دشوار باشد – تعمیرات زنگ سطحی اغلب می‌تواند چند صد دلار باشد، در حالی که حذف کامل زنگ‌زدگی، از جمله جایگزینی فلز خورده و رنگ‌آمیزی می‌تواند به هزاران دلار منجر شود. این زمانی است که ممکن است تعمیر آن از نظر مالی غیراقتصادی باشد و جایگزینی وسیله نقلیه گزینه بهتری است.

تعمیرگاه‌های پانل‌ها، تعمیرکاران خردکننده یا کسب‌وکارهای ترمیم خودرو مکان‌هایی هستند که باید زنگ زدگی را تعمیر کنند. متأسفانه تعمیرات زنگ زدگی کاملاً دخیل است، بنابراین تعمیرات موبایل در دسترس نیست.

به مردم منطقه زبانی یوگامبه در ساحل طلایی که ما در آن مستقر هستیم و همه فرزندان آنها در گذشته و حال قدردانی می کند و به آنها احترام می گذارد. ما همچنین اجداد بسیاری از بومیان و جزیره نشینان تنگه تورس را در سرزمینی که شبکه ارائه دهندگان خدمات خودروی ما در آن فعالیت می کنند، تصدیق می کنیم. لکه قهوه ای شوم روی گلگیر. یک حباب در رنگ در پایین یک در. خیس شدن کف پس از برخورد به گودال. اینها نشانه هایی هستند که کرم آهن به سختی کار کرده است: زنگ زدگی.

How To Fill Rust Holes With Bondo

در غیر این صورت، ماشین‌های خوب معمولاً به گورهای اولیه فرستاده می‌شوند، زیرا ماشین‌های زنگ‌زده می‌شوند، حتی اگر این یک مشکل تا حد زیادی قابل اجتناب است. با فلزات مبتنی بر آهن، مبارزه با اکسیداسیون می تواند مانند یک کار سیزیفی باشد. علیرغم پوشش ها و آلیاژهای پیشرفته ای که توسط شیمیدانان و مهندسان ایجاد شده است، ترکیب شیمیایی ناپایدار آهن به این معنی است که همیشه در یک محیط طبیعی تسلیم زنگ زدگی می شود. در واقع، آهن و بیشتر فولاد در مدت زمان کافی به طور کامل به اکسید آهن و سایر عناصر تشکیل دهنده تبدیل می شوند.

Amazon.com: 3m Bondo Rust Hole Repair Kit, Paintable, Permanent, Non Shrinking, 1 Kit (31591)

این به این معنی نیست که ماشین شما محکوم به فنا است! فهمیدن زنگ زدگی خودروها، نواحی مشکل دار خودروی شما، و اینکه چگونه زنگ خودرو را می توان از آن مشکل قهوه ای و پوسته پوسته ترمیم کرد به این معنی است که غرور و شادی شما می تواند تا زمانی که شما انجام می دهید در جاده باقی بماند.

زنگ در نتیجه تجزیه الکتروشیمیایی فلزات مبتنی بر آهن ایجاد می شود. این تجزیه نتیجه اکسیداسیون است، که فرآیندی است که در آن مولکول های سطح آهن با اکسیژن موجود در محیط واکنش می دهند و مولکول جدیدی به نام Fe2O3 تولید می کنند که در غیر این صورت به عنوان اکسید آهن شناخته می شود. آن اکسید آهن زنگ زده است.

آهن خالص به این شدت اکسید نمی شود. یک بلوک موتور آهنی قدیمی را بررسی کنید، یک لایه سطحی نازک از زنگ زدگی را مشاهده خواهید کرد که نفوذ کمی به فلز دارد. متأسفانه آهن به تنهایی ماده مناسبی برای ساخت خودرو نیست، بنابراین خودروهای امروزی معمولاً از آلیاژهای فولادی استفاده می کنند. افزودن مقداری کربن به آهن باعث ایجاد فولاد می شود که پیشرفت های چشمگیری در انعطاف پذیری، استحکام کششی و شکل پذیری ارائه می دهد. با این حال، این استحکام اضافی هزینه دارد، زیرا ناخالصی هایی را اضافه می کند که تشکیل زنگ را تسریع می کند.

فولاد در معرض زنگ زدگی با سرعت های متفاوتی بسته به عوامل مختلفی از جمله اجزای آلیاژی، ضخامت، محیطی که فولاد در آن زندگی می کند و نوع عملیات حرارتی فولاد متحمل می شود. اتومبیل های بسیار ضعیف در دهه 1970 به محض برخورد با اسکله شروع به زنگ زدگی سطحی کردند. ورق فولاد خام کاملاً تصفیه نشده می تواند در عرض چند سال زنگ بزند.

Bondo Fiberglass Reinforced Filler: Paste, 1 Qt Size, Green

سپس اثر نمک وجود دارد. نمک های جاده و سایر آلاینده های محلول در آب به عنوان الکترولیت عمل می کنند. هنگامی که الکترولیت ها به یک واکنش شیمیایی معرفی می شوند، تبادل اجزای مولکولی را سرعت می بخشند. برای رانندگان، این بدان معناست که آب کثیف یا نمکی که در جایی از بدنه خودرو به دام افتاده است باعث می شود که آن نقطه سریعتر زنگ بزند. همچنین توضیح می دهد که چرا خودروهای آب و هوای شمالی که در زمستان از نمک استفاده می شود و همچنین خودروهایی که زمان زیادی را در نزدیکی اقیانوس می گذرانند مستعد پوسیدگی هستند.

به همین دلیل است که خودروسازان تلاش زیادی برای جلوگیری از خوردگی انجام می دهند. حجم عظیمی از آزمایشات و علم مواد برای جلوگیری از انحلال ماشین شما در زیر شما اختصاص داده شده است. اجزای آلومینیوم و منیزیم نه تنها به دلیل وزن سبکشان محبوب می شوند، بلکه به این دلیل که با سرعتی غیر قابل توجه در طول عمر انسان خورده می شوند. با این حال، این فلزات گران هستند و در نتیجه خودروسازان از آنها به میزان کم استفاده می کنند.

عناصر آلیاژی که به فولاد خودروها اضافه می شود مانند نیکل و کروم می تواند به جلوگیری از زنگ زدگی کمک کند، اما هیچ چیز بی اشتباه نیست – همه چیز در نهایت خورده می شود. ورق فولادی مدرن نیز با روکش های بسیار بادوام از رول جدا می شود. هنگامی که بدنه خودروهای تازه ساخته شده قبل از فرآیند رنگ آمیزی در حمام هایی از مواد ضد خوردگی غوطه ور می شوند، این موارد در کارخانه های مونتاژ نهایی بیشتر می شوند.

How To Fill Rust Holes With Bondo

با این حال، سمت رو به جاده ماشین در سرعت های بزرگراه به یک کابینت سندبلاست بزرگ تبدیل می شود و این فرورفتگی ها و پوشش ها به مرور زمان از بین می روند. به همین دلیل است که هر مالک خودرو باید به طور دوره ای خودروی خود را از نظر زنگ زدگی بررسی کند، صرف نظر از اینکه در کجا زندگی می کند یا چه نوع پوشش اضافی زیر بدنه ممکن است داشته باشد.

Buy Bondo Body Filler

زنگ در مراحلی شکل می‌گیرد و دانستن اینکه نقطه مشکل در کجای فرآیند تجزیه قرار دارد، می‌تواند به شما کمک کند تا راه‌حل مناسب را پیدا کنید. در اینجا سه ​​مرحله اصلی زنگ زدگی و نحوه رفع آنها آورده شده است.

زنگ زدگی سطحی فقط همین است: روی سطح. ماشینی با روتورهای ترمز دیسکی فولادی را برای مدتی پارک کنید و می توانید زنگ زدگی سطحی را روی روتورها ببینید. با این حال، این هرگز یک تهدید نیست، زیرا این زنگ معمولاً پس از چند توقف از روتور پاک می شود.

بیشتر زنگ‌زدگی‌های سطحی روی خودروی شما زمانی ایجاد می‌شود که رنگ در اثر آسیب مکانیکی یا اشعه ماوراء بنفش شکسته می‌شود، به همین دلیل است که حتی خودروها در آب‌وهوای گرم و خشک نیز به آن دچار می‌شوند. از نظر ساختاری، زنگ سطحی مشکلی ایجاد نمی کند و بسته به ضخامت فلز و ترکیب آلیاژ، حتی ممکن است به سطحی از “غیرفعال شدن” برسد که در آن زنگ سطح در واقع فلز را از اکسیداسیون بیشتر محافظت می کند.

صرف نظر از این، بهترین کار این است که زنگ زدگی سطح را به محض مشاهده آن تصحیح کنید. آن کامیون با پوشش پتینه از آریزونا ممکن است در آب و هوای نامناسب به کابوس پر از سوراخ تبدیل شود. تعمیر بسیار شبیه تعمیر رنگ عمومی است. با استفاده از یک چرخ ساینده یا کاغذ سنباده (ما از 50 گریت استفاده کردیم) برای بریدن رنگ و خوردگی تا زمانی که فلز تمیز و روشن نمایان شود، شروع کنید. نواحی اطراف را نیز خشن کنید تا درمان های بدن شما به خوبی به ماشین بچسبد.

M 261 Bondo 14 Oz. Body Filler For Sale Online

در مرحله بعد، از یک بازدارنده زنگ یا مبدل برای جلوگیری از پیشرفت کرم قلع استفاده کنید. فولاد شما ممکن است بعد از از بین بردن زنگ‌های قابل مشاهده براق به نظر برسد، اما هنوز مقداری اکسید آهن در آنجا وجود دارد. بازدارنده های زنگ اکسید آهن را به یک ترکیب شیمیایی پایدار و مقاوم در برابر رطوبت تبدیل می کنند که از بقیه فلز زیرین محافظت می کند. به عنوان مثال، درمان زنگ Permatex که ما امتحان کردیم حاوی اسید تانیک است که با زنگ واکنش می دهد و آن را به تانات آهن (که پایدار است) و 2-Butoxyethanol، یک پلیمر آلی که به عنوان آغازگر روی فلز عمل می کند، تبدیل می کند. (شما می توانید روی این نسخه Permatex رنگ آمیزی کنید، اما ما این نسخه را برای جاهایی مانند زیر بدنه خودرو که برای شما مهم نیست تا زمانی که زنگ نخورده باشد، به نظر نمی رسد، توصیه می کنیم.)

سپس مقداری دستکش لاستیکی بپوشید و مبدل زنگ را با برس یا اسفنج اعمال کنید. شما می خواهید به اندازه ای که فکر می کنید مبدل زنگ بریزید

Repairing rust holes with bondo, how to repair rust holes with bondo, how to bondo rust holes, how to fill holes with bondo, how to fill rust holes, filling rust holes with bondo, bondo rust holes, bondo large rust holes, bondo for rust holes, how to fix rust holes on a car with bondo, how to fix rust holes with bondo, fixing rust holes with bondo