Top 20 Players Of 2015 Introduction Hltvorg

Posted on Dibaca: 52 Kali

Top 20 Players Of 2015 Introduction Hltvorg – Vraťte se zpět na: od spodního okraje indexu k poměru upír/zombie: SF/F podle čísel | Pokračujte na: Křest knihy

Rozšířil jsem se na čtení komiksů; Ale pokud nejste Britové a nemáte určitý věk, téměř jistě nejsou stejní

Top 20 Players Of 2015 Introduction Hltvorg

Top 20 Players Of 2015 Introduction Hltvorg

Jsem Angličan, je mi 50 let. Týdennímu trhu s kreslenými filmy pro děti dominuje D.C. Thompson & Co. je přísně genderově segregovaná a na pánské straně pultu je několik krátkých tyčí, které nesou derring-do se dvěma tvářemi. Ne tolik o superhrdinech: komiksech jako Beano a Hotspur. Pro vojáky smýšlející jsou tu komiksy Commando. A jako blesk z čistého nebe přišel rok 2000 n. l. v roce 1977, kdy mi bylo dvanáct a ve všech těchto komiksech jsem skoro vyrůstal; To se mi možná drželo zvláštní rok a mám hezké vzpomínky na příběh na začátku Soudce Dredda. Ale pak jsem objevil D&D a bylo to.

Top 20 Players Of 2017: Kjaerbye (15)

Vyrůstat: To by byl duopol Marvel Comics/DC Comics. Jedná se o drahé zahraniční importy, vytištěné barevně na papíře, který nekrvácí ani se neroztrhne, když se ho dotknete tenkým prstem, a komiksy jsou obvykle jednoznakové série (nebo sady), jedno vydání na vydání. Náhodou jsem na ně narazil v deseti nebo jedenácti letech při parkování. Auto stojí pár týdnů ve školním prázdninovém středisku – někdo daroval krabici od bot. Plný Spidermana a Neuvěřitelného Hulka – ale bez společenského postavení a bez peněz na koupi. Místně se neustále dívali na moje vnímání světa kreslených filmů bez většího efektu. Pamatuji si jen jasné barvy, živé obrazy a spoustu podivného a komplikovaného cizího jazyka, který nedával smysl dítěti vyrůstajícímu v 70. letech v Yorkshiru před érou levného transatlantického cestování.

Takže jsem přestal číst komiksy, když mi bylo 14 let, a ten příběh si dal pauzu. Věděl jsem, že v komiksech existuje architektura, a četl jsem několik grafických románů v 80. letech, kdy existovaly povídky, které byly zadány SF autorům, jako je Ian MacDonald, aby napsali scénáře, a samozřejmě jsem sledoval nejdůležitější karikaturu na světě. , ale já opravdu nejsem

Až do konce roku 1990, když jsem byl na návštěvě u několika fanoušků SF v Londýně, jeden z nich mi dal do ruky podivnou karikaturu a řekl: „Myslím, že se ti to bude líbit“. Mají pravdu: ano

Může mě znovu zajímat o příběhy v éře Accelerando, musí to být první číslo Transmetropolitanu.

Hltv Top Cs Go Players

V následujících letech jsem začal hodně číst. Písečného muže jsem objevil až později, prostřednictvím sbírání grafických románů. Mangu jsem samozřejmě četl a lámal jsem si hlavu nad dílem Granta Morrisona (ne tak The Invisibles, trippy jako oni, nebo The Filth – komiks, který mě nakonec donutil si ho na měsíc koupit ).

Kreativní věc, která se stala v komiksech, které letos získaly cenu Hugo za nejlepší grafický příběh, mi připomíná, že neexistuje nic jako retro-Hugo Award za nejlepší román roku 1954 (stačí jít a

K užšímu výběru: Ten rok vyšla asi polovina nejlepších SF románů celé dekády. Jistě jsou na seznamu smutná štěňata, ale všechno ostatní je krásně nakreslené, inovativní, zlomyslně vtipné a zralé v perspektivě. Když byl představen Graphic Story Hugo, někteří skeptici škemrali myšlenku, že komiks jako médium by mohl být vhodným prostředkem pro vyprávění SF/F příběhů pro inteligentní dospělé: Myslím, že dosavadní výsledky prokázaly, že komiksy nejsou nic jiného než.

Top 20 Players Of 2015 Introduction Hltvorg

„dětské věci“ a existují zařízení, která jsou velmi živá, kreativní a experimentální. A vybraný seznam Hugo má daleko k náročné grafické práci, zajímavé jen tam. Ve skutečnosti, i když se mi líbí všechny (a je jich mnoho, které jsem v té době přečetl), existuje mnoho dalších věcí, které si zaslouží být na Hugově seznamu, zejména ze světa komiksů na našem webu (ne dostupný.

Top 20 Players Of 2017: Coldzera (1)

Následuje seznam některých webových komiksů, které jsem letos přečetl a o které si vážím vašeho zájmu. Toto není nominace a omlouvám se, pokud se někdo spletl: Pokud budete hlasovat v otevřeném ocenění SF/F, to, co nominujete a pro co budete hlasovat, by měla být vaše volba, nikoli volba někoho jiného. Myslím si však, že tyto nemusí být tak viditelné jako ty, které jsou distribuovány v mnoha obchodech, a tak jsem si řekl, že se o ně s vámi podělím.

Neomlouvám se za to, že jsem fanouškem Randalla Munroea. Od náčrtu až po ostrý, bystrý a mírně zkreslený pohled geeka na vesmír, Laos je mužem mé země. (pokud něco, nedostatek umění v, ehm,

, zaměřte se na obsah: není zde žádná pastva pro oči, takže důležitý text musí být v cíli, pokud má vlákno vůbec fungovat.)

Na druhém konci spektra od XKCD je Kill Six Billion Demons od, ehm, někoho dementně talentovaného jak na úrovni kresby, tak myšlenek, které už nemyslí lidskou řečí.

Top 20 Players Of 2019: Brehze (8)

Jak říká stránka O NĚM: “Toto je webkomiks! Je to grafický román a lze jej považovat za fantasy, sci-fi, horor, romantiku nebo cokoliv jiného.” Přichází také se všemi mytologickými panteony bohů, podivně štěkavě, Pi Wit a Siy Yab nešťastná ženská protagonistka původně zvaná Alison byla urychlena konkurencí sexu, která neměla štěstí (bohužel, že byla přerušena znásilněním jejího přítele démony) .

Je tu více násilí, více andělů a občasné biblické propuknutí, kdy Alison řeší, jak jí z lebky vyleze malé monstrum a je pronásledováno celou populací několika pekel – z nichž mnohá řídí organizovaný zločin – když se to dozví. Nejdůležitější zázrak je pravděpodobně zasazen do jejího čela.

Pokud má Kill Six Billion Demons nešťastnou ženskou hlavní hrdinku, to samé nelze říci o silné ženské protagonistce Brennan Lee Mulligan a Molly Ostertag:

Top 20 Players Of 2015 Introduction Hltvorg

Je to superhrdinská komedie o středostavovském americkém vysokoškolákovi se superschopnostmi, neklidem a pocitem sociální nespravedlnosti, který chybí. Alison (

Top 20 Players Of 2018: Oskar (14)

Alison (alias Alison z “Kill Six Billion Demons”!) byla jednou z první vlny lidí, kteří se v mládí dostali k supervelmocím, Alison se přidala k týmu superhrdinů – ale víra v mládí ve schopnost řešit svět. Nemoci zmizely, zatímco tým selhal, a nyní je na vysoké škole a snaží se znovu získat kus normálního života. Historie má však ve zvyku nenechat ji samotnou…

Telling Rita je velmi odlišný styl a přístup ke grafickému vyprávění (nemluvě o postavě jménem Rita, ne Alison), od Egypta Urnashe. Více post-singularity, více uploadů, wow: Když ji její bývalý vytáhne z reality, nejrychlejší žena, jaká kdy byla vytvořena, se musí rozsekat ve čtyřech časových liniích! A probíhají paralelně celým komiksem, což je webový zážitek s bočním posouváním, který se promítá do podivného obrazového formátu Novell:

(Autor pochází ze scény hollywoodské animace, ale zde to dělá po svém, způsobem až příliš stylovým a bohatým – bohužel není fér.)

Stejně jako XKCD, OGLAF není román, ale série částečně propojených stripů australské spisovatelky/umělkyně Trudy Cooperové a spoluscenáristy Douga Baynea. Jak se říká v úvodu na titulní straně: “Tato karikatura začíná pokusem vytvořit scénář. Za chvíli to bude velmi sexuální… takže pokud jste dítě, klikněte prosím na tlačítko, které říká, “Ne.”

History Of Navi

OGLAF se obvykle skládá z jediné ženské kapely, ale často se vyskytují některé postavy; Je založen na mnoha stejných abstraktních fantasy stylech D&D jako Rat Queens. Nicméně, zatímco Rat Queens je jen chlípný, scatalogický a sugestivní, OGLAF má asi 95% 18-certifikátové hodnocení špíny z nejlepší možné kategorie, kemp Si Vitaprak.

Je OGLAF dostupný ve formě knihy? Špína, špína, říkám, připomínající Phila Foglia (než jsem zjistil, že Steampunk je prodejnější než SFnal erotika).

A to je, myslím, prozatím vše! Pokud se vzpamatuji z toho všeho psaní, tento víkend zveřejním několik recenzí médií, které si zaslouží vaši pozornost, od “The Wicked + The Divine” po “Atomic Robo”. Mezitím co

Top 20 Players Of 2015 Introduction Hltvorg

Od indexu spodního okraje k poměru upír/zombie: SF/F podle čísel je první záznam na tomto blogu. Toto je shrnutí ohnivé hadice zděšení, která mi v posledních několika týdnech šlehala do tváře. Sdílejte a užívejte si! A neváhejte použít vlákno s komentáři k diskusi o tom, co bude dál pro Spojené království, protože nás do tváře zasáhne kombinovaný vektor Brexitu, COVID19, energetické krize z ukrajinské války a nejhorší inflace od roku 1980.

Cs:go And Old Age

Příští měsíc se zúčastním Chicon 8, the

Top 20 football players, top 20 players, top 20 poker players, top 20 football players of all time, top 20 nhl players of all time, top 20 nba players, top 20 basketball players, top 20 csgo players, top 20 soccer players, top 20 darts players, top 20 tennis players, top 20 cs go players 2015